Szukamy pracownika – Specjalisty ds. bhp/pracownika administracyjno-biurowego

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. bhp/pracownika administracyjno-biurowego. Wśród czynności należących do pracownika będzie wsparcie w  wykonywaniu zadań służby bhp w firmach zewnętrznych o różnym profilu działalności. W przyszłości kandydat będzie również zajmował się sprawami administracyjnymi w naszej firmie.
Praca pełna wyzwań, ciekawych ludzi oraz nietypowych sytuacji. Potrzeba pasji, pozytywnego nastawienia, czasami nieszablonowego myślenia. U nas nie będzie nudy. Szkolenia pracowników, udział w postępowaniach powypadkowych, koordynowanie pracy naszych specjalistów, współpraca z klientem.

Czego oczekujemy? Bez odpowiednich kwalifikacji oraz minimum doświadczenia chęci nie wystarczą. Aby być skutecznym i dobrze reprezentować firmę należy dbać o kulturę osobistą, a pracę wykonywać sumiennie. Prawo jazdy, własny samochód – warunek konieczny. Co jeszcze? Wyślij CV i się przekonaj.

No i najważniejsze. Proponujemy dobrą atmosferę oraz możliwości zawodowego rozwoju. Mimo, iż praca jest samodzielna zapewniamy niezbędne wsparcie merytoryczne i narzędzia pracy. Proponujemy cały etat, ale jeżeli masz inną propozycję, chętnie Ciebie wysłuchamy. CV prześlij drogą elektroniczną. Niestety, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 z późn. zm.)”.

Firma Synergia BHP w ciągu kilku lat funkcjonowania na rynku stała się zaufanym partnerem wielu przedsiębiorstw, którym zależy na bezpieczeństwie własnym oraz zatrudnionych pracowników. W chwili obecnej zadania służby bhp wykonujemy w kilkudziesięciu firmach różnych branż, od małych firm i instytucji, po zatrudniające kilkuset pracowników. Każdego dnia przeprowadzamy kontrole w zakładach pracy, organizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy, tworzymy niezbędne dokumenty poprawiające jakość oraz komfort pracy.
Od pewnego czasu należymy od Polskiej Grupy BHP zrzeszającej ośrodki z całej Polski realizujące z powodzeniem zadania służb bhp w największych firmach w kraju.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozp. o ochronie danych (RODO) informujemy, że:

  • Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Synergia BHP z siedzibą w Zielonej Górze, ulica Ptasia 38/35, 65-525 Zielona Góra.
  • Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko na podstawie załączonej do dokumentów zgody.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Odbiorcą podanych danych osobowych jest tylko i wyłącznie administrator danych.
  • Pana/Pani dane przechowywane będą przez okres do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych oraz żądania ich sprostowania, przeniesienia czy też usunięcia.