Nowy rok, nowe wyzwania

Nowy rok, nowe wyzwania.

Miło jest nam poinformować, iż 2018 r. był kolejnym rokiem, w którym zanotowaliśmy zwiększone zainteresowanie naszymi usługami. Był to rok niezwykle intensywny dla naszej załogi. Rok, w którym podpisaliśmy umowy współpracy z nowymi firmami i instytucjami. Suma firm, w których wykonujemy zadania służby bhp wzrosła nieznacznie, jednak liczba osób w nich pracujących jest o 400 większa. Obecnie to około 1650 pracowników o bezpieczeństwo których dbamy każdego dnia. Aby zapewnić właściwy poziom oferowanych usług, w najbliższym czasie będziemy musieli powiększyć nasz zespół…

Mamy nadzieję, że 2019 r. będzie co najmniej równie udany jak poprzedni. Plany mamy ambitne, a celem jest rozwój zawodowy naszych pracowników co na pewno przełoży się na jeszcze lepszą organizację i jakość pracy, a także bezpieczeństwo firmy z nami współpracujących.

Zapraszamy wszystkich chętnych  do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie Państwu doradzimy jak poprawić bezpieczeństwo stanowisk pracy, a także wprowadzimy kompleksową politykę bhp.

Do zobaczenia,

Krzysztof Wolski.