Symulator pożaru, korytarz ewakuacyjny! Zapraszamy na Dzień BHP

Szanowni Państwo,

wiosna tuż, tuż w związku z czym czas rozpocząć sezon na Dzień BHP! Co to jest?

Coraz częściej firmy chcąc w praktyczny sposób zaangażować sowich pracowników z tematykę bhp, szukają czegoś więcej niż obowiązkowe szkolenia. Wychodząc na przeciw, możemy w Państwa firmie zorganizować Dzień BHP. Formę, rodzaj atrakcji możemy zawsze dostosować do potrzeb. Jedną z atrakcji może być:

symulator pożaru, dzięki któremu w sposób praktyczny i bezpieczny dla środowiska uczestnik szkolenia może zapoznać się z obsługą gaśnic i koca przeciwpożarowego, a także przećwiczyć gaszenie pożaru.

 

Dodatkowo w ramach zwiększenia realizmu działania używamy korytarza ewakuacyjnego (namiot o powierzchni 3×4,5 m), który po wypełnieniu dymem (bezpieczny dla człowieka) symuluje przebywanie w pomieszczeniu. Zadaniem uczestników jest wejście do korytarza, wyjście z gaśnicą i przystąpienie do gaszenia.

W ramach Dnia BHP możemy Państwu zaproponować m.in.: symulator pożaru, namiot ewakuacyjny, zadania/testy dotyczące wybranej tematyki, stanowisko udzielania pierwszej pomocy z defibrylatorem AED oraz fantomami szkoleniowymi, tor z alkogoglami, nagrody dla uczestników. Atrakcji będzie więcej!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszam do kontaktu. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania chętnie udzielimy odpowiedzi.

Telefon 793 550 717 
E-mail: k.wolski@synergiabhp.pl