O nas

Synergia BHP jest zespołem ludzi, firm i osób współpracujących ze sobą stawiających na jakość. Dzięki temu proponujemy Państwu szeroki zakres usług na wysokim poziomie. Nasza wiedza i doświadczenie są najlepszym kapitałem jaki dajemy od siebie. Przekonały się o tym firmy, które nam zaufały. Łączna ilość  pracowników w nich zatrudnionych wynosi 1200 osób. Z przyjemnością tę liczbę powiększamy…

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2012 r. W ciągu kilku lat funkcjonowania na rynku staliśmy się poważnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw, którym zależy na bezpieczeństwie własnym oraz zatrudnionych pracowników. Wyróżnia nas przede wszystkim sposób pracy. Łączymy doświadczenie z ambicjami ciągłej poprawy warunków pracy.

W chwili obecnej współpracujemy z małymi oraz dużymi podmiotami działającymi w następujących branżach: produkcyjna, administracyjno-biurowa,  usługowa, spożywcza, budowlana  oraz edukacyjna. Swoim zasięgiem obejmujemy przede wszystkim teren województwa lubuskiego, a w nim takie miasta jak: Zielona Góra, Nowa Sól, Żary, Żagań, Kożuchów, Szprotawa, Słubice, Gubin, Krosno Odrzańskie, Sulechów, Świebodzin, Międzyrzecz. W razie potrzeby jesteśmy w stanie realizować usługi w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania chętnie udzielimy odpowiedzi.

Nasza pasja, Twoje bezpieczeństwo – oznacza, iż dzięki naszym specjalistom, nie muszą się już Państwo martwić o spełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa pracy.

Od 2016 r. należymy do Polskiej Grupy BHP – stowarzyszenia skupiającego ośrodki z całej Polski, dzięki czemu niezależnie od tego gdzie jest Państwa siedziba lub oddział my jesteśmy blisko…

Nasza firma w liczbach

Każdego dnia powiększamy statystyki o nowe doświadczenia

umowy na stałą obsługę bhp i ppoż.

pracowników szkolimy rocznie z zakresu bhp, ppoż., pierwszej pomocy

pracowników pracuje w firmach, za które odpowiadamy

na 10 - ocena zadowolonych Klientów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy odpowiedzi.